Hayatta bir kez verilebilen pozlar & doğum fotoğrafı konusu

Bugün doğum fotoğraflarımızı çeken @alevdurmusoglu‘ndan bir mail geldi, içinden bu çıktı 🙂 Her ne kadar tıp dilinde de yeri olan bir şekilde, gerçekten jet gibi doğurduğum için “doğum fotoğraflarımız” olamadıysa da sağolsun Alev doğumun ertesi sabahı kalktı geldi.

Biz de henüz 24 saati dolmamış bu bebeyle böyle pozlar verebildik.

Ne güzel, doğduğu günden itibaren hatıraları oluyor şimdiki bebelerin. Bizim nesilinse sımsıkı kundaklanıp kanepeye konmuş fotoğrafları meşhur :). Her evde mutlaka vardır sımsıkı mumyalanmış, kanepeye yan yatırılmış bir top kafa fotosu. Neredeeen nereye 🙂

Doğum fotoğrafı denince bana biraz asortik, biraz lüks gelirdi. Çekilenleri görüp çok beğensem de, kendi doğumum için zahmet edip fotoğrafçı ayarlar mıydım bilmiyorum. Biraz araştırmış, niyetlenmişken hop, erken doğum riski çıktı! Ne zaman, nasıl doğururuz belli olmadığı için boşverdim fotoğraf meselesini. Bebe doğsun hele bi, yenidoğan çekimi yaparız diye düşündüm.

Sonraaa sağolsun Özgür abi, bizim bebeye doğum  fotoğrafı çekimi hediye etti. Meğer uzun zamandır severek takip ettiğim Alev Durmuşoğlu kendisinin arkadaşıymış. Sen çekimi yaptır gerisine karışma dedi. ❤️

Böylece üşendiğim, maddi olarak çok gerekli mi acaba diye düşündüğüm ve muhtemelen de yaptırmayacağım bir çekim oldu. İyi ki de oldu!

Geriye hem kızımın ilk günü hem de bizim ilk anne baba hallerimizin hatırası kaldı.

Alev yavrusunu doğurup bir süre sahalardan uzak kalacak ama Instagram’dan mutlaka takibe alın ve 2017’de doğuracaklara önerin mutlaka.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s